Yükleniyor.
 
 SeyhanY
Üyenin tür ile ilgili yorumu
Boyut olarak büyük bir erkek ayakkabısı kadar olan bu dışkıyı acaba Ayı,mı Domuz,mu girdi bahçeye anlıyamadık. Yerler kuru olduğu için izde bulamadım ne yazık arkada açık olan bir kapı vardı yalnız ordan girip tekrar nasıl çıktı bilmem? Ayrıca bahçede atılan yerde yoktu.


Tarih 19.08.2014 22:36
İzlenme Sayısı 600
 Yapılan Değerlendirmeler 

safakbulut 25.08.2014 11:22
Ayıdır

SeyhanY 20.08.2014 21:59
Merhaba Ömer bey
Fotoğrafta pek belli olmamış elmalarda görünüyor dışkıda, tavuklar geçemesin diye tel çekmiştik bahçenin yarısına tavuklarıda Tilki yedi gündüz gözüyle beş tanesini birden onbeş dakika içinde ben çıkıp bakana kadar yaz başında :)) O teli geçemeden aslında kapısı açıktı herhalde eşim dışarı falan çıktı ses duyunca geri gidip aynı kapıdan kaçtı muhakkak kıl aramak aklıma gelmedi tabii.
Telin bu tarafında hem elma var ama elma heryerde bulur asıl istediği fasulye onada ulaşamadan çıkmış anlaşılan. Teşekkürler,selamlar.

camperscout 20.08.2014 11:40
Merhaba Seyhan hanım
Büyüklüğü ve içindeki meyve çekirdeklerinden dolayı bozayı dışkısı -na benzettim.. Bahçenizde meyve ağacı varsa üzerinde tırnak izi , kırık dal, veyahut kapıda sürütünerek geçeceği bir yer var ise gece ışıkla bakıp Kıl arayabilirsiniz..