Yükleniyor.
 
 drfethi
Üyenin tür ile ilgili yorumu
Her halde pişti buna deniyor....

Marmaris'in el değmemiş doğasında yaşamanın verdiği keyifle, evimin arkalarındaki Kuşluk (benim verdiğim ad) mevkiinde saatlerce motorla geziyorum bir insana rastlamıyorum (turizm sezonunda bile).
Temmuz ayı sonlarında bu bölgede bir patikaya kendi fotokapanımı kurdum ve biraz daha araştırma için orman yollarında gezerken, bu fotokapanı gördüm. Herhalde ülkemizde böyle bir olasılık bana millipiyangodan büyük ikramiye çıkma olasılığından daha azdır. Şok oldum. Üstelik üzerinde birde sekiz rakamı vardı, araştırmacının kaç kamerası var acaba diye düşünmekten kendimi alamadım.
Sonra hemen aklıma Yasin Bey geldi, kesin onun kamerasıdır diyerek telefona sarıldım ama o bölgede değil telefon çekmesi, gps bile zor çekiyordu. Pişti fotokapana bir iki komik poz bırakıp, keyifle fotoğrafını çektim. İşin ilginç tarafı bende fotokapanımı bu kapandan 3-5 yüz metre önceye koymuştum, potansiyel bir yer olduğunu düşünerek. Kapan sahibi de aynı şeyi düşünmüş idi.
Telefon çeken yerde aradım Yasin Beyi, yerimi tarif ettim hemen sekiz numaralı kamera mı dedi ki tam şok oldum..

Neyse bir hafta sonra tekrar gittim, benim kamera 930 poz çekmiş olduğunu görünce heycanlandım, fotokapanın ayarlarını çok duyarlıya getirdiğimden dolayı her kıpırtıya çekim yapmış, ama tavuk parçalarını, kuzu etlerini gelen alıp götürmüş, fotokapana yakalanmamıştı.


Tarih 14.08.2013 17:13
İzlenme Sayısı 523
Çekim alanı MUĞLA
 Yapılan Değerlendirmeler 

Tirvana 14.08.2013 23:26
Senin kapanları götürmek zor Yasin :)

caracal 14.08.2013 17:43
:) çok güzel bir anlatım. sizin piştiden 2 ay önce bende motor üstünde sizi pişti yaptım. 2 numaralı kapanda. selamlar görüşmek üzere:)